Den otevřených dveří

31. 8. 2019 od 12:00 hodin

Kyvadlová doprava

Autobusová

směr: Ústí nad Labem Divadlo >> Velké Březno
Ústí n.L. Divadlo 11:30 12:30 13:30 14:10 14:50 15:30 16:10 16:50 17:30 18:10 19:10 20:10    
Velké Březno  11:45 12:45 13:45 14:25 15:05 15:45 16:25 17:05 17:45 18:25 19:25 20:25    
směr: Velké Březno >> Ústí nad Labem Divadlo
Velké Březno 11:45 12:45 13:45 14:25 15:05 15:45 16:25 17:05 17:45 18:25 19:25 20:25 21:30 22:10
Ústí n.L. Divadlo 12:00 13:00 14:00 14:40 15:20 16:00 16:40 17:20 18:00 18:40 19:40 20:40 21:45 22:25
směr: Děčín hl. nádraží >> Velké Březno
Děčín hl.nádr. 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40          
Velké Březno  12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00          
směr: Velké Březno >> Děčín hl. nádraží
Velké Březno 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:30 22:10      
Děčín hl.nádr. 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 22:00 22:30      
                             
Zastávka Ústí nad Labem zastávka Ústí nad Labem, Divadlo
nástup u herny bývalé autobusové nádraží
Zastávka Děčín zastávka Děčín, hl. nádraží
zastávka naproti muzeu, není přímo před hlavním nádražím

Zastávky UL - Velké Březno a zpět

Ústí n.L. Divadlo (u herny - bývalé BUS nádraží) Hlavní nádraží ZPA Olšinky Svádov žel. st. Valtířov žel. st. Velké Březno
             

Zastávky Děčín hl. nádraží - Velké Březno a zpět

Děčín hl.nádr. (zast. naproti Muzeu) Boletice, Lidový dům Nebočady Jakuby Těchlovice Malé Březno Velké Březno

 

Vlaková

Ve spolupráci se Zubrnickou železnicí jsme rozšířili další možnost dopravy na Den otevřených dveří do pivovaru Velké Březno.

Z Ústí nad Labem Střekov přes Velké Březno až do Zubrnic a nazpátek. Zažijete netradiční jízdu vlakem s naším stylovým průvodčím.

V Zubrnicích se pak budete moci občerstvit Březňákem. A pak můžete pokračovat k nám do Pivovaru Velké Březno.

Cena jízdného je 28 Kč / osoba.

Jízdní řád

Turistická linka T3 Ústí nad Labem - Velké Březno - Zubrnice

zóna zastávka sobota + neděle
101 Ústí nad Labem - Střekov 10:10 12:10 14:10 16:10
101 Svádov 10:15 12:15 14:15 16:15
151 Valtířov 10:18 12:18 14:18 16:18
  Velké Březno 10:21 12:21 14:21 16:21
152 Malé Březno zástávka 10:30 12:30 14:30 16:30
152 Leština 10:36 12:36 14:36 16:36
  Zubrnice 10:43 12:43 14:43 16:43
zóna zastávka - opačný směr sobota + neděle
153 Zubrnice 11:00 13:00 15:00 17:00
152 Leština 11:06 13:06 15:06 17:06
152 Malé Březno - zastávka 11:12 13:12 15:12 17:12
151 Velké Březno 11:24 13:24 15:24 17:24
151 Velké Březno 11:27 13:27 15:27 17:27
151 Valtířov 11:30 13:30 15:30 17:30
101 Svádov 11:32 13:32 15:32 17:32
101 Ústí nad Labem - Střekov příj. 11:38 13:38 15:38 17:38